Spotkajmy się na konferencji Remonty i UR w Przemyśle Chemicznym

Widok na rafinerię, instalacje przemysłowe

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się 16. edycja konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym. W dniach 23-24.05.2023 spotkamy się w Kazimierzu Dolnym.

Konferencja co roku łączy branżowych specjalistów z zakładów przemysłowych oraz dostawców usług i rozwiązań dla przedsiębiorstw chemicznych, petrochemicznych i rafinerii.

Znamy potrzeby branży chemicznej

Z branżą chemiczną współpracujemy od lat. Działamy w obszarach produkcji, na instalacjach przemysłowych i terminalach paliwowych. Znamy specyfikę funkcjonowania zakładów chemicznych, procesy technologiczne i zagrożenia, jakie mogą w nich wystąpić. Dlatego wiemy, jak wpierać przedsiębiorstwa, by przeciwdziałać sytuacjom awaryjnym i jak zwiększać produktywność parku maszynowego. Od lat dla branży świadczymy usługi specjalistycznego czyszczenia przemysłowego. Czyścimy rurociągi, silosy, kotły, wszelkiego rodzaju instalacje procesowe, kanały spalin, hale przemysłowe czy wielkogabarytowe zbiorniki magazynowe na ropę naftową.

Dla branży chemicznej realizujemy także procesy związane z wykorzystaniem nowych technologii, jak skanowanie laserowe instalacji przemysłowych czy rozszerzona rzeczywistość. Dzięki temu pomagamy przedsiębiorstwom kreować bezpieczniejsze warunki pracy oraz efektywniej zarządzać infrastrukturą przemysłową.

Spotkaj się ze specjalistami z Climbex

Zapraszamy na nasze firmowe stoisko podczas najbliżej edycji wydarzenia. Porozmawiamy o naszym doświadczeniu, Twoich potrzebach i zastanowimy się wspólnie nad rozwiązaniem problemu.

Zapraszamy także na wystąpienie panelowe, w którym nasz ekspert Grzegorz Szymański opowie o procesach neutralizacji niebezpiecznych gazów i oparów przy pomocy mobilnych jednostek spalających. Wystąpienie zaplanowane jest na wtorek 23.05.2023 o godz. 15.00. 

Do zobaczenia!

Organizatorem konferencji „Remonty i UR w Przemyśle Chemicznym” jest BMP Sp. z o.o. Sp.k. – wydawca magazynu „Chemia Przemysłowa” i portalu branżowego www.kierunekchemia.pl