Kariera

INŻYNIER PROCESU

Miejsce pracy: cała Polska i poza jej granicami

Opis stanowiska:

  • Analiza procesów technologicznych w zakładach produkcyjnych w Polsce
  • Tworzenie i wdrażanie nowych standardów w obszarze technologii i produkcji
  • Optymalizacja parametrów produkcyjnych ukierunkowana na jakość oraz wydajność procesów
  • Rozwiązywanie problemów technicznych podczas wspomagania utrzymania ruchu, opracowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z uwzględnieniem zasad eksploatacji maszyn i urządzeń w czasie prowadzenia procesu czyszczenia
  • Współpraca z Działem Operacyjnym przy rozwoju nowych materiałów i optymalizacji kosztowej
  • Współpraca z Działem Sprzedaży w zakresie ofertowania, prezentacji produktów, przygotowywania audytów technologicznych dla klientów
  • Gromadzenie danych służących do opracowania dokumentacji, analizy wykonalności procesu oraz kalkulacji
  • Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • Monitorowanie rynku i konkurencji w zakresie nowych technologii
  • Planowanie, kontrola i rozliczanie pracy podległych brygad pracowników
  • Kontrola budżetu realizowanych projektów

Wymagania:

  • Umiejętność samodzielnego realizowania zadań oraz decyzyjność,
  • Dobra organizacja pracy, rzetelność, zaangażowanie i kreatywność
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Wykształcenie techniczne - wyższe
  • Doświadczenie - min. 2 letnie na podobnym stanowisku pracy
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywna znajomość języka obcego, mile widziany francuski,
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat B,

 Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia, wzbogacone o pakiet świadczeń dodatkowych (dodatkowe ubezpieczenie na życie, pakiet benefitów)
  • Możliwość i warunki do rozwoju zawodowego, ciągłego podnoszenia kwalifikacji: szkolenia, kursy, coaching, zdobywanie nowych kompetencji i uprawnień
  • Możliwość współpracy z liderami w przemyśle energetycznym, petrochemicznym, spożywczym
  • Wsparcie doświadczonych kolegów,
  • Kulturę organizacyjną opartą na uczciwości, determinacji, otwartej komunikacji, szacunku i współpracy,

Kontakt: kadry@climbex.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Climbex S.A. 45-920 Opole, ul. Dobrzeńska 64; T: +48 77 46 95 805, T/F: +48 77 46 95 257; Wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000368467, NIP: 754-00-26-219, REGON: 530943270, Kapitał zakładowy 10.000.000 złotych w całości opłacony.
X

FORMULARZ ZAPYTANIA ONLINE

Imię i nazwisko / Nazwa firmy

Adres e-mail

Telefon kontaktowy